AUTOSERVISA PERMALAT PRIORITĀTES

 

Saskaņojiet ērtāko Jums laiku autoservisa apmeklēšanai.

Jūs varat saskaņot Jums ērtāko laiku, aizpildot pieteikumu mūsu mājas lapa vai sazinoties ar mums pa tālruni. Pēc nepieciešamības mēs varam piedāvāt Jūsu automašīnai autoevakuatoru, ka arī laikus automašīnu, kamēr Jūsu automašīna ir remontā.

 

 

Rezerves daļas un detaļas vācu ražotāju automašīnām

Pie mums Jus varat iegadāties un pasūtīt jebkādas jaunas detaļas Mercedes-Benz, Audi, BMW, Maybach, Opel, Porsche, Volkswagen, Range Rover automašīnām. Mūsu sortimentā ir gan oriģinālas, gan alternatīvas rezerves daļas, no daudziem pazistāmiem ražotājiem, kas atbilst viesiem mūsdienīgiem kvalitātes un drošības standartiem.

 

 

 Kāpēc mēs rekomendējam izēvelēties autoservisa Permalat pakalpojumus?

Servisa centrs Permalat atbilst augstākiem kvalitātes standartiem un piedāvā klientiem pilno pakalpojumu sarakstu vācu automašīnu BMW, Audi, BMW, Maybach, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Range Rover remontā un tehniskā apkalpošanā.
 
Remonta tehnoloģiju stingra uzskaite, rūpnīcu un ražotāju ieteikumu izpilde, mūsdienīgais aprīkojums un Personāla augsta profesionalitāte garantē Jūsu automašīnas remonta un apkalpošanas augstu kvalitāti. Ka arī autocentrs Permalat garantē saviem klientiem rezervju daļu plašu sortimentu pēc tirgus cenām.

 

Barista

Tehniskā apkalpošana – tas ir noteikto procedūru kopums, kuru nepieciešams nodrošināt pamatojoties uz tehniskās apkalpošanas grafiku – katrus 15 000 km vai vienu reizi gadā, atkarīgi no tā, kurš termiņš pienāks pirmais. Gribam pievērst Jūsu uzmanību, ka tehniskā apkalpošana ir ne tikai mašīneļļas un eļļas filtra nomaiņa, tas ir pat mazāka daļa no veicinātājiem darbiem Audi, BMW, Maybach, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen un Range Rover automašīnām. Mums ir svarīgs tehniskais Jūsu auto tehniskais stāvoklis n tāpēc kopā ar regulāro tehnisko apkalpošanu mēs piedāvājām Jums konsultācijas drošības jautājumos. Permalat autocentra personāls pievērš īpašu uzmanību automašīnas niansēm, kas ļauj izvairīties no neparedzētiem izdevumiem un Jūsu automašīnas remontdarbiem nākotnē.

Tehniskā apkalpošana – tas ir noteikto procedūru kopums, kuru nepieciešams nodrošināt pamatojoties uz tehniskās apkalpošanas grafiku – katrus 15 000 km vai vienu reizi gadā, atkarīgi no tā, kurš termiņš pienāks pirmais.

Gribam pievērst Jūsu uzmanību, ka tehniskā apkalpošana ir ne tikai mašīneļļas un eļļas filtra nomaiņa, tas ir pat mazāka daļa no veicinātājiem darbiem Audi, BMW, Maybach, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen un Range Rover automašīnām.

Mums ir svarīgs tehniskais Jūsu auto tehniskais stāvoklis n tāpēc kopā ar regulāro tehnisko apkalpošanu mēs piedāvājām Jums konsultācijas drošības jautājumos. Permalat autocentra personāls pievērš īpašu uzmanību automašīnas niansēm, kas ļauj izvairīties no neparedzētiem izdevumiem un Jūsu automašīnas remontdarbiem nākotnē.

IR VAJADZĪGA PALĪDZĪBA AUTOMAŠĪNAS IEPIRKŠANĀ VĀCIJĀ?

 Porshe-avtoservis-autoserviss

Piedāvājam palīdzību automašīnas izvēlē – meklēšanai izmantojiet mūsu lietoto automašīnu katalogu no Vācijas.

Tiešā sadarbībā un bez starpniekiem, mēs palīdzēsim pārbaudīt Jūsu izvēlētās automašīnas tehnisko stāvokli un vēsturi ka arī noformēt nepieciešamo dokumentāciju un piegādāt automašīnu no Vācijas Latvijā.


SAZINĀTIES AR MUMS

Par Permalat

Autocentrs "Permalat" ir specializētais BMW markas automašīnu pārdošanas, remonta un tehniskās apkalpošanas centrs, kas tirgū strādā kopš 1994.gada. Pateicoties mūsdienīgām servisa kompleksam, mēs pelnīti esam viens no vadošiem vācu markas automobiļu pēcgarantijas tehniskās apkalpošanas tirgū Latvijā. Mūsu galvenais darbības princips ir maksimāli apmierināt klientu pieprasījumu! Neatkarīgi no tā, vai Jūs izmantojat servisa pakalpojumus, vai vēlaties iegādāties automobili, Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu darbinieki pieliks visas pūles un izdarīs visu iespējamo, lai Jūs būtu apmierināti ar pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Servisa centrs Permalat atbilst augstās kvalitātes standartiem un spēj piedāvāt pilnu pakalpojumu spektru, kas saistīts ar BMW, Audi, Maybach, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Range Rover markas automobiļu remontu un tehnisko apkopi. Stingra remontdarbu tehnoloģiskā procesa ievērošana, ražotāja rūpnīcas ieteikumu un rekomendāciju izpilde, mūsdienīgs tehnisks aprīkojums un augsta personāla profesionālā sagatavotība garantē Jūsu automobiļa remontdarbu un tehniskās apkalpošanas veikšanu augstākajā kvalitātē. Papildus autocentrs Permalat piedāvā saviem klientiem plašu rezerves daļu sortimentu pēc tirgus cenām.

Sociālie tīkli

Permalat Facebook | Permalat Instagram

 

Aktuālas ziņas

Automašīnu datordiagnostika

02 Septembris 2014

Autoserviss Permalat veic automašīnu dažādu elektronisko sistēmu un izpildmehānismu testēšanu, kuri ietekmē sānu sistēmu un...

Tehniskā apkalpošana

02 Septembris 2014

Tehniskā apkalpošana – tas ir noteikto procedūru kopums, kuru nepieciešams nodrošināt pamatojoties uz tehniskās apkalpošanas...

«
»

Sazināties ar mums

  info (@) permalat.lv
 
  Autoserviss+371 27 511 555, 
+371 27 511 444, +371 67470416

 Rezerves daļas+371 67 470 416, 
+371 27 511 444

 Automazgātuve+371 27 511 444,
+371 67470416

  Ofiss/Fakss:  +371 67 470 416

 AdreseVolguntes iela 42, Rīga, 
LV-1046

Our Map

PASŪTĪT AUTOEVAKUATORU