AUTOCENTRS PERMALAT PIEDĀVĀ AUTOSERVISA PAKALPOJUMUS UN AUTO DETAĻAS VISIEM VĀCU AUTORAŽOTĀJIEM

Maiņas auto

Īpaši steidzīgiem klientiem mūsu autocentrs piedāvā maiņas auto kamēr Jūsu auto remontē autocentrā Permalat. Ka arī piegādāsim Jums maiņas auto un pieņemsim Jūsu uz remontu jebkurā Jums piemērotākā vietā.

Pakalpojumam var pieteikties online, piezvanot mums +371 27511555 vai rakstot uz e-pastu serviss@permalat.lv

Atvaļinājuma remonts

Kamēr Jūs esat atvaļinājumā vai komandējumā mūsu autocentra speciālisti parūpēsies par Jūsu auto, veicot tehnisko apkopi vai nepieciešāmo remontu. Šī pakalpojumā ietvaros mēs piedāvājam Jums:

  • Savākt Jūsu auto remontam mūsu autocentrā no Lidostas, Rīgas Ostas vai citur
  • Gadījumā ja remonts tiks pabeigts ātrāk, nekā Jūs atbrauksiet no brauciena, piedāvājam mūsu autocentra autostāvvietu pilnīgi bezmaksas
  • Piegādāsim Jūsu auto Jums nepieciešama vietā uzreiz pēc Jūsu atgriešanas no brauciena
  • Pēc tehniskās apkopes mūsu klientiem tiek izsniegtās SERVISA GRĀMATIŅAS, kas ļauj Jums sekot līdzi nepieciešamai tehniskai apkopei Jūsu auto, ka arī pēc Jūsu pieteikuma mūsu darbinieki atgādinās Jums par nepieciešamo apkopi Jūsu auto.

Pakalpojumam var pieteikties online, piezvanot mums +371 27511555 vai rakstot uz e-pastu serviss@permalat.lv

Automašīnu tehniskā apkalpošana

Tehniskā apkalpošana – tas ir noteikto procedūru kopums, kuru nepieciešams nodrošināt pamatojoties uz tehniskās apkalpošanas grafiku – katrus 15 000 km vai vienu reizi gadā, atkarīgi no tā, kurš termiņš pienāks pirmais.

Gribam pievērst Jūsu uzmanību, ka tehniskā apkalpošana ir ne tikai mašīneļļas un eļļas filtra nomaiņa, tas ir pat mazāka daļa no veicinātājiem darbiem Audi, BMW, Maybach, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen un Range Rover automašīnām.

Mums ir svarīgs tehniskais Jūsu auto tehniskais stāvoklis n tāpēc kopā ar regulāro tehnisko apkalpošanu mēs piedāvājām Jums konsultācijas drošības jautājumos. Permalat autocentra personāls pievērš īpašu uzmanību automašīnas niansēm, kas ļauj izvairīties no neparedzētiem izdevumiem un Jūsu automašīnas remontdarbiem nākotnē.

Automašīnu diagnostika un remonts

Autocentrs Permalat piedāva vācu ražotāju automašīnu BMW, Audi,Volkswagen, Porsche, Mercedes-Benz, Maybach, Opel, ka arī Range Rover diagnostiku un remontu, neatkarīgi no izlaiduma gada, nobraukuma vai daru apjoma.

Kvalificēta bojājumu diagnostika ļauj precīzi noteikt bojāto detaļu vai mezgli un samazināt remontdarbu izmaksas.

Daudzu gadu pieredze ļauj veikt kvalificētus diagnostikas pakalpojumus, bojājumu noteikšanu un to iemeslus. Servisā Permalat tiek veikta dzinēja diagnostika, ātrumkārbas diagnostika, variatora diagnostika, bremžu sistēmas, balstiekārtas, ka arī automašīnu BMW, Audi, Volkswagen, Porsche, Mercedes-Benz, Maybach, Opel un Range Rover visu sistēmu datordiagnostika.

Automašīnu datordiagnostika

Autoserviss Permalat veic automašīnu dažādu elektronisko sistēmu un izpildmehānismu testēšanu, kuri ietekmē sānu sistēmu un ar elektronisko sistēmu darbību saistīto bojājumu noteikšanu un diagnostikas shēmas sastādīšanu sekojošam remontdarbiem un trūkumu novēršanai, kas ir saistīti ar automašīnu elektronisko aprīkojumu un izpildmehānismam...

Virsbūvju darbi, taisnošanas darbi, metināšanas darbi un krāsošana

Izmantojot jaunākos materiālus un tehnoloģijas ar ražotāju rūpnīcu instrukciju un ieteikumu ievērošanu, autoservisa Permalat speciālisti novērsīs nelielus iespiedumus, veiks virsbūves ģeometrijas atjaunināšanas darbus, tādus ka virsbūves izvilkums, virsbūves taisnošana un nepieciešamības gadījumā aizvietos bojātos virsbūves daļas ar jauniem.

Riepu montāža, balansēšana

Karekļa remonts ir remontdarbu veids ar ko visbiežāk sastapās autobraucēji. Tas ir saistīts ar to, ka kareklis ir mezgls, kuram ir visvairāk slodzes. Karekļa ilgmūžību ietekmē arī ceļu seguma kvalitāte. Drošas un komfortablas braukšanas svarīgs faktors ir automobiļa riteņu uzstādīšanas pareizs leņķis – savirze.

AUTOSERVISA PERMALAT PRIORITĀTES

 

Saskaņojiet ērtāko Jums laiku autoservisa apmeklēšanai.

Jūs varat saskaņot Jums ērtāko laiku, aizpildot pieteikumu mūsu mājas lapa vai sazinoties ar mums pa tālruni. Pēc nepieciešamības mēs varam piedāvāt Jūsu automašīnai autoevakuatoru, ka arī laikus automašīnu, kamēr Jūsu automašīna ir remontā.

 

 

Rezerves daļas un detaļas vācu ražotāju automašīnām

Pie mums Jus varat iegadāties un pasūtīt jebkādas jaunas detaļas Mercedes-Benz, Audi, BMW, Maybach, Opel, Porsche, Volkswagen, Range Rover automašīnām. Mūsu sortimentā ir gan oriģinālas, gan alternatīvas rezerves daļas, no daudziem pazistāmiem ražotājiem, kas atbilst viesiem mūsdienīgiem kvalitātes un drošības standartiem.

 

 

 Kāpēc mēs rekomendējam izēvelēties autoservisa Permalat pakalpojumus?

Servisa centrs Permalat atbilst augstākiem kvalitātes standartiem un piedāvā klientiem pilno pakalpojumu sarakstu vācu automašīnu BMW, Audi, BMW, Maybach, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Range Rover remontā un tehniskā apkalpošanā.
 
Remonta tehnoloģiju stingra uzskaite, rūpnīcu un ražotāju ieteikumu izpilde, mūsdienīgais aprīkojums un Personāla augsta profesionalitāte garantē Jūsu automašīnas remonta un apkalpošanas augstu kvalitāti. Ka arī autocentrs Permalat garantē saviem klientiem rezervju daļu plašu sortimentu pēc tirgus cenām.

 

Barista

! AKTUĀLI !

15.06.2016
Labdien, autovadītāj! No 2016.gada 1.jūnija paziņojums par apstāšanās – stāvēšanas noteikumu pārkāpumu (protokols) tiks novietots gan pie automašīnas priekšējā stikla, gan nosūtīts transportlīdzekļa īpašniekam/turētājam*. CSDD piedāvā iespēju saņemt paziņojumu par fiksēto pārkāpumu elektroniski (uz Jūsu norādīto e-pastu), nevis ierakstītā vēstulē. Lai saņemtu informāciju elektroniski, lūgums izdarīt atzīmi CSDD e-pakalpojumos https://e.csdd.lv, sadaļā "Reģistrācijas datu maiņa".
* Izmaiņas nosaka grozījumi Ceļu satiksmes likumā

permalat bmw serviss

Par Permalat

Autocentrs "Permalat" ir specializētais BMW markas automašīnu pārdošanas, remonta un tehniskās apkalpošanas centrs, kas tirgū strādā kopš 1994.gada. Pateicoties mūsdienīgām servisa kompleksam, mēs pelnīti esam viens no vadošiem vācu markas automobiļu pēcgarantijas tehniskās apkalpošanas tirgū Latvijā. Mūsu galvenais darbības princips ir maksimāli apmierināt klientu pieprasījumu! Neatkarīgi no tā, vai Jūs izmantojat servisa pakalpojumus, vai vēlaties iegādāties automobili, Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu darbinieki pieliks visas pūles un izdarīs visu iespējamo, lai Jūs būtu apmierināti ar pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Servisa centrs Permalat atbilst augstās kvalitātes standartiem un spēj piedāvāt pilnu pakalpojumu spektru, kas saistīts ar BMW, Audi, Maybach, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Range Rover markas automobiļu remontu un tehnisko apkopi. Stingra remontdarbu tehnoloģiskā procesa ievērošana, ražotāja rūpnīcas ieteikumu un rekomendāciju izpilde, mūsdienīgs tehnisks aprīkojums un augsta personāla profesionālā sagatavotība garantē Jūsu automobiļa remontdarbu un tehniskās apkalpošanas veikšanu augstākajā kvalitātē. Papildus autocentrs Permalat piedāvā saviem klientiem plašu rezerves daļu sortimentu pēc tirgus cenām.

Sociālie tīkli

Permalat Facebook | Permalat Instagram

 

Aktuālas ziņas

Automašīnu datordiagnostika

02 Septembris 2014

Autoserviss Permalat veic automašīnu dažādu elektronisko sistēmu un izpildmehānismu testēšanu, kuri ietekmē sānu sistēmu un...

Tehniskā apkalpošana

02 Septembris 2014

Tehniskā apkalpošana – tas ir noteikto procedūru kopums, kuru nepieciešams nodrošināt pamatojoties uz tehniskās apkalpošanas...

«
»

Sazināties ar mums

  info (@) permalat.lv
 
  Autoserviss+371 27 511 555, 
+371 27 511 444, +371 67470416

 Rezerves daļas+371 67 470 416, 
+371 27 511 444

 Automazgātuve+371 27 511 444,
+371 67470416

  Ofiss/Fakss:  +371 67 470 416

 AdreseVolguntes iela 42, Rīga, 
LV-1046

Our Map

PASŪTĪT AUTOEVAKUATORU